avatar

MUDr. Zuzana Gombíková

Zubná ambulancia


0907 790 475
Zrušiť termín

NástenkaDnes
Voľné termíny
Zvolený deň

ORDINUJEME AKÚTNE STAVY A PREVENTÍVNE PREHLIADKY robíme len na objednávky ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Akútne stavy ošetrujeme od 7 do 9 hod. Po 9:00 už akútny stav neošetríme. Preventívne prehliadky od 7 do 11 hod. Mimo tohto času iba telefonicky na termín.

Rezervácia termínu: Pomocou aplikácie alebo na stránke www.ecakaren.sk máte možnosť dopredu sa objednať na konkretny termín.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - V prípade keď aplikácia zobrazuje že "Prihlasovanie je pozastavené" a je veľa čakajúcich pacientov v rade (alebo čas sa už blíži ku koncu ordinácie), znamená to, že nových pacientov na ten deň už neberieme. - Keď je málo čakajúcih pacientov v rade (alebo nikto), treba príjsť priamo na ambulanciu. V takomto prípade by bolo zbytočné použiť aplikáciu, keď aj tak budete hneď na rade.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - Aplikácia Vás upozorní keď už budete onedlho na rade. Meškanie netolerujeme, preto sa snažte prísť načas. V opačnom prípade sa budete musieť prihlásiť do poradia znova. - Aplikácia eČakáreň slúži pre Vaše pohodlie a je zadarmo, tak to prosíme rešpektujte.

PONDELOK:
06:00 - 17:30Ordinácia
UTOROK:
06:00 - 16:00Ordinácia
STREDA:
06:00 - 16:00Ordinácia
ŠTVRTOK:
06:00 - 12:00Ordinácia

0907 790 475

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovna, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovna, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Nemocničná 1 Šaľa, 92701
ukáž na mape

Ponúkame širokú škálu cenovo dostupných stomatologických služieb. Postaráme sa o Vás aj o vašich blízkych na najvyššej úrovni a bez dlhého čakania. Tešíme sa na Vás.